“...nie ma ważniejszego tematu. Fatima w naszych czasach zajaśnieje wobec świata (...) Ufam, że Matka Boża znajdzie swoich, aby Jej pomogli.
Ktoś musi czuwać przy ogniu!”

Ks. Mirosław Drozdek 13 maja 2007r.

Odszedł, ale jest z nami

Odszedł, ale jest z nami

Ksiądz Mirosław Drozdek odszedł do domu Ojca. Ciało jego złożono w krypcie przy Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach. Każdego 25 dnia miesiąca, już od trzech lat, z inicjatywy ludzi dobrej woli, sprawowane są msze święte w intencji niezwykłego kapłana, podhalańskiego szaleńca Maryi, brylancika z Jej korony. W każdym miesiącu, przy kamieniu znaczącym miejsce spoczynku księdza, spotkać można rozmodlonych parafian i pielgrzymów. Jest wielu, którzy nie mają wątpliwości co do świętości niezłomnego kapłana z Podhala. Jest wielu, którzy nie wahają się upraszać łask za jego pośrednictwem. Wierzymy, że Ta która wskazała mu kierunek i każdego dnia prowadziła go ścieżką światłości, dziś za jego wstawiennictwem będzie nam Uzdrowieniem.

Ksiądz Mirosław Drozdek pozostaje obecny wśród nas. Wierzymy, że pomaga nam w realizowaniu zadania, które pozostawił. Tym zadaniem jest Polska, ale nie byle jaka, nieokreślona, rozmyta, lecz ta jedyna Najszlachetniejsza i Najjaśniejsza Rzeczpospolita, Polska Honoru i bohaterstwa, Polska Jana Pawła II i księdza Jerzego, nasza Ojczyzna, której królowa Bogarodzica.

 

 

25 maja 2010 roku o godz. 19.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej odbędą się obchody trzeciej rocznicy śmierci Ks. Mirosława Drozdka.

template-joomspirit